23 листопада в рамках тижня екології у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді було проведено воркшоп ,,Використання екологічних ігор на заняттях гурткаʼʼ. Для педагогів Центру була організована зустріч із Криворучко Мариною Олександрівною, фахівцем з екологічної просвіти комунальної установи природно заповідного фонду регіонального ландшафтного парку ,,Диканськийʼʼ. Захід було проведено з метою поглиблення знань про використання в освітньому процесі різноманітних дидактичних ігор, їх можливе застосування на заняттях гуртків різних профілів еколого- натуралістичного спрямування. що допоможе активізувати пізнавальну діяльність здобувачів освіти.
Запрошуємо педагогів та учнів долучитися
у червні:
5-15.06 – участь команди ПОЕНЦУМ у Виставці «Точка дотику: Полтава» в рамках імерсивного арт-walk «З алеї до галереї: великий мистецький променад» до Дня міста
9-11.06 – участь команди Полтавської області у Всеукраїнському зльоті лідерів Дитячого екологічного парламенту та юних екологів
16-18.06 – участь команди Полтавської області у Всеукраїнському національно-патріотичному зльоті «Голос покоління»
24.06 – Дитячий екологічний фестиваль «Веселий город: Пригоди насіння»


























