Здоров’я педагога – фундамент успішного навчання та гармонії в сучасному світі
Саме з такою метою працівники Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на базі Обласного молодіжного центру 25 листопада провели обласний семінар “Психологічні посиденьки”. Темою зустрічі стала “Педагогіка здоров’я: ресурси для фізичного та емоційного розвитку”.
Що обговорювали?
✔️ як фізичне та ментальне здоров’я впливають на професійне життя педагога;
✔️ які методи допомагають підтримувати баланс і турботу про себе;
✔️ як важливо встановлювати особисті кордони й жити в гармонії з собою.
Семінар об’єднав 46 освітян, які прагнуть не лише підвищувати свій професійний рівень, а й піклуватися про власне здоров’я та благополуччя. Здоров’я педагога – це запорука успіху в роботі та гармонії в житті. Дякуємо спікерам за цінні інсайти, а учасникам – за активну участь! Разом ми змінюємо світ на краще!
Запрошуємо педагогів та учнів долучитися
у червні:
5-15.06 – участь команди ПОЕНЦУМ у Виставці «Точка дотику: Полтава» в рамках імерсивного арт-walk «З алеї до галереї: великий мистецький променад» до Дня міста
9-11.06 – участь команди Полтавської області у Всеукраїнському зльоті лідерів Дитячого екологічного парламенту та юних екологів
16-18.06 – участь команди Полтавської області у Всеукраїнському національно-патріотичному зльоті «Голос покоління»
24.06 – Дитячий екологічний фестиваль «Веселий город: Пригоди насіння»




























