Учениця 7 класу Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради Афанасьєва Аріна та здобувачі освіти 4-Б класу Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради проявили творчий підхід у створенні екологічних коміксів та отримали подяки Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.
У рамках проєкту «ЄНОТІК» (еколого-натуралістичне об’єднання – творчі, ініціативні, креативні) вихованці закладів позашкільної та учні закладів загальної середньої освіти з різних куточків України розробляли цікаві сюжети, креативні ілюстрації і карикатури з гумором на важливі екологічні теми. Учасники також створювали героїв зі сміття та природніх матеріалів і генерували фотокомікси у графічних редакторах.
За підсумками отриманих творчих робіт Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді готує видання екокоміксів “ЄНОТІК” — збірку яскравих і веселих історій про екологію, природу та наше довкілля. Його мета – підвищити рівень еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності молоді, формувати екологічну свідомість і дбайливе ставлення до природи.




















