Цьогоріч учасниками Всеукраїнського конкурсу стали 20 учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти із 10 територіальних громад Полтавської області та, зокрема, з Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. На конкурс було направлено 40 робіт учасників.На підставі рішення журі 14 учасників із Полтавської області визнані переможцями Всеукраїнського конкурсу та нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України: чотири учасники посіли І місце, ІІ місце посіли дев’ять учасників, вісім учасників посіли ІІІ місце.
Вітаємо переможців! Щиро дякуємо вам за участь у конкурсі! Переможці конкурсу – це талановиті учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти, які продемонстрували високий рівень художньої майстерності, креативність і глибоке розуміння світу тварин.
Конкурс не лише виявляє юні таланти, а й сприяє формуванню екологічної свідомості та дбайливого ставлення до біорізноманіття.




























